Witaj na blogu!

853035_22278512Witamy serdecznie na blogu technicznym Internetowego Sklepu Rolniczego AgroALEX. Mamy nadzieję, że nasza obecność w sieci okaże się przydatna, nie tylko poprzez dostarczanie wysokiej jakości części zamiennych, ale również poprzez praktyczne i niezbędne porady dotyczące eksploatacji lub napraw tej mechanicznej części rolnictwa.

Stwierdziliśmy, że podzielimy się naszym doświadczeniem w mechanizacji rolnictwa poprzez stworzenie niniejszego bloga. Będziemy się starali regularnie umieszczać tutaj porady i artykuły dotyczące korzystania, przeglądów i napraw sprzętu rolniczego od ciągników, przez maszyny po kombajny rolnicze. Znajdziecie tutaj praktyczne porady, opisy i inne informacje o swoich maszynach. Skupiali się będziemy na najbardziej popularnych w Polsce maszynach i ciągnikach, niektóre nasze porady będą dotyczyć również ogólnych spraw, takich jak oleje, pasy klinowe czy uszczelnienia.

Mamy nadzieję, że będziemy skutecznie docierać nie tylko do osób chcących samemu wykonać drobną naprawę, ale także do mechaników, przypominając niektóre sztuczki.
Zatem, do napisania!